Menu
 • Szeroki zakres usług!
  Usuniemy każdą awarię.
  Podejmujemy się skomplikowanych zleceń.
 • Fachowa pomoc o każdej porze!
  Zgłoszenia przyjmujemy o każdej porze dnia i nocy.
  7 dni w tygodniu. Także w niedziele i święta!
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim!
  Firma istnieje od 1991 roku.
  Posiadamy uprawnienia gazowe!
 • Niskie ceny i szybki dojazd!
  Gwarantujemy najniższe ceny w Warszawie!
  Błyskawicznie dojeżdżamy na Pragę i Mokotów.

Blog

Hydraulik- zawód bez tajemnic

W dzisiejszych czasach “hydraulik” kojarzy się najczęściej z osobą wykonującą prace związane z instalacjami, rurami i przewodami. Każdy z nas nie raz korzystał z usług hydraulika, inaczej nazywanego monterem instalacji sanitarnych. (więcej…)

Małe kroki to wielkiej zmiany- oszczędzanie wody.

Twoje rachunki za wodę są większe z miesiąca na miesiąc? Martwi Cię zużycie wody w Twoim gospodarstwie domowym? Oszczędzanie wody jest ważne nie tylko ze względów ekologicznych- chodź to również istotny aspekt. Opłaty za wodę mają duży udział w budżecie domowym. W jaki sposób zmniejszyć zużywanie wody? Sprawdź nasze sposoby! (więcej…)

Twarda woda u Polaka

Bolączką większości Polaków jest twarda woda w kranie. Powoduje ona zniszczenia sprzętów elektronicznych, a w szczególności kotłów, podgrzewaczy wody, zmywarek i pralek oraz nadaje gorzki smak jedzeniu i napojom przygotowywanym z tej wody. Średnia krajowa to 18° dH, gdzie przedział TWARDEJ WODY wynosi od 15 do 21 Grad deutscher Härte. W najgorszej sytuacji znajdują się mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, w którym wykryto najtwardszą wodę w Polsce. (więcej…)

Kłopoty z twardą wodą

Problem twardej wody to dość znany temat. Wytrącanie się osadu węglanu wapnia i węglanu magnezu to sytuacja dość codzienna prawie w każdym Polskim domu. Jest to jednak bolączka występująca w różnych regionach naszego kraju na różną skalę, co wynika po prostu ze składu geologicznego skał, przez które przepływa woda. Postaramy się więc przybliżyć problem, z którego często nie zdajemy sobie problemu. (więcej…)

Instalacja gazowa w Twoim domu

Nieszczelna instalacja gazowa w domu może być przyczyną poważnych problemów, dlatego warto pamiętać o tym, aby regularnie przeprowadzać jej przeglądy. Istnieje kilka sposobów dzięki, którym również my sami możemy zadbać o stan naszej instalacji.

(więcej…)

Tego unikaj przy remontowaniu łazienki. Poradnik dla początkujących

Remont w domu czy mieszkaniu wiąże się nie tylko z dużym wydatkiem, ale też jest to obciążające dla wszystkich domowników. Zwłaszcza w przypadku gdy chodzi o przeprojektowanie przestrzeni w łazience. Jeżeli chcesz by przeszedł on szybko, sprawnie i bez większych problemów, podpowiadamy czego powinieneś unikać. (więcej…)

Hydrauliczny fach

Coraz częściej słyszy się od młodych o ich planach pójścia na studia, nie przejmują się tym, że mamy przepełnienie na rynku osobami z wykształceniem wyższym, a brakuje nam tak naprawdę fachowców, którzy znają się na rzeczy. Mimo to dalej brną w tym kierunku i po skończeniu gimnazjum idą do liceum, po którego skończeniu nie mają nic oprócz matury (albo i nie), następnie ślepo idą na popularny kierunek studiów i po 3 lub 5 latach są wykształconymi bezrobotnymi.
(więcej…)

Częste błędy przy podłączaniu instalacji elektrycznych i gazowych

Dziś opiszemy, na co należy zwrócić uwagę podczas podłączania instalacji gazowej bądź elektrycznej do sieci i przeanalizujemy najczęściej popełniane błędy przy podłączaniu obu tych instalacji. (więcej…)

Przyłączanie sieci gazowej i elektrycznej do budynku

Wielu z Nas stanęło- lub dopiero stanie- przed bardzo trudnym pytaniem- ogrzewanie gazowe, czy elektryczne? Argumentów za jedną, jak i drugą opcją jest mnóstwo, a odpowiedź często zależy od perspektywy czasu, jaką obierzemy. W dzisiejszym wpisie nie zajmiemy się poradą- jak przeprowadzić, i na co zwrócić uwagę podczas przyłączania budynku do sieci gazowej i/lub elektrycznej. (więcej…)

Jak samodzielnie udrożnić rurę?

Zatory najczęściej pojawiają się w kuchni lub w łazience, te pierwsze są najtrudniejsze do likwidacji, ponieważ ich przyczyną zazwyczaj jest odkładający się wewnątrz rury kanalizacyjnej tłuszcz, ale także resztki jedzenia. (więcej…)