Menu
 • Szeroki zakres usług!
  Usuniemy każdą awarię.
  Podejmujemy się skomplikowanych zleceń.
 • Fachowa pomoc o każdej porze!
  Zgłoszenia przyjmujemy o każdej porze dnia i nocy.
  7 dni w tygodniu. Także w niedziele i święta!
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim!
  Firma istnieje od 1991 roku.
  Posiadamy uprawnienia gazowe!
 • Niskie ceny i szybki dojazd!
  Gwarantujemy najniższe ceny w Warszawie!
  Błyskawicznie dojeżdżamy na Pragę i Mokotów.

Hydraulika Ursus – szybko i w dobrej cenie

Oferujemy usługi hydrauliczne na wysokim poziomie. Jesteśmy na rynku ponad 30 lat i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów. Dlatego, jeśli potrzebujesz szybkiej naprawy usterki, nowej instalacji albo przeglądu, zapraszamy do kontaktu!

Nasze pogotowie hydrauliczne Warszawa Ursus – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Dojeżdżamy do klientów mieszkających na Ursusie bardzo szybko. Wiemy, że w przypadku nagłych wycieków wody i niedrożnych rur, można ponieść duże straty. Dlatego nie wahaj się dzwonić, nawet jeśli jest bardzo późno, jest dzień świąteczny albo weekend!

Nasze pogotowie hydrauliczne Ursus jest dla Ciebie przez cały czas pod numerem: 602 304 544

Dobry hydraulik Warszawa Ursus? Poznaj nas bliżej

Szukasz dobrego hydraulika na terenie Ursusa? Jesteśmy rzetelną firmą obecną na rynku od 1991 roku. Działalność założona przez Dariusza Wyrzykowskiego szybko się rozwijała i zdobywaliśmy kolejne uprawnienia. Do dziś zrealizowaliśmy tysiące zleceń i mamy mnóstwo zadowolonych klientów!

Fachowy Hydraulik Ursus – dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Hydraulik Ursus oferuje profesjonalne usługi. Przeczytaj poniżej o naszych zaletach.

Szybkość działania

Nasze pogotowie działa bardzo szybko. Jedną z dzielnic, na którą najszybciej docieramy jest właśnie Ursus! Dlatego jeśli masz nagłą awarię, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Dobre ceny

Oferujemy tanie usługi hydrauliczne. Wyceniamy pracę rzetelnie i dokładnie. Wiesz, ile zapłacisz i z pewnością uznasz, że mamy adekwatne ceny za poszczególne usługi.

Terminowość

Jeśli się z Tobą umawiamy, to zawsze jesteśmy na czas. Nie przekładamy przyjazdu, ponieważ cenimy sobie cenny czas każdego z naszych klientów.

Bogate doświadczenie

Nasze doświadczenie jest duże, ponieważ mamy lata praktyki. Dzięki temu dobieramy odpowiednie materiały i unikamy błędów.

Indywidualne podejście

Twój hydraulik Warszawa Ursus powinien umieć słuchać. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie.

Usługi hydrauliczne Ursus – poznaj całą naszą ofertę

Poniżej znajdziesz usługi, które wykonujemy na co dzień w dzielnicy Ursus.

Drobne prace, których potrzebuje każdy

Wykonujemy drobne naprawy i szybkie w realizacji zadania. Może to być np. wymiana kranu, podłączenie zmywarki, wymiana uszczelek czy wymiana baterii. Zawsze warto mieć nasz numer pod ręką, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy przytrafi się konieczność wezwania hydraulika.

Instalacje hydrauliczne

Jeśli potrzebujesz wymienić instalację na nową, ponieważ stara zawodzi, z chęcią wykonamy to zadanie. Budujemy nowe instalacje, które mają odpowiednie spadki. Dzięki temu instalacja sama się oczyszcza i nie sprawia kłopotów. Wykonujemy także przeglądy instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Czyścimy kanalizację i udrażniamy ją w razie potrzeby. Realizujemy wymianę pionów instalacyjnych, wodomierzy i liczników oraz robimy próby szczelności instalacji. Jeśli masz jakikolwiek problem albo masz pytania o instalacje hydrauliczne, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Instalacje sanitarne

Wpisujesz w Google hydraulik Ursus, ponieważ potrzebujesz kogoś, kto zajmie się:

 • montażem pralki, zmywarki, kranu, brodzika,
 • montażem wanny, kabiny, zlewu, ubikacji,
 • montażem kotłów,
 • instalacją sanitarną w domu jednorodzinnym.

Jeśli tak, to jesteś w świetnym miejscu. Oferujemy wszystko to, czego potrzebujesz! Realizujemy wiele prac w Warszawie Ursusie, dzięki czemu budujemy sobie tutaj dobrą opinię!

Usługi hydrauliczne Warszawa Ursus – skontaktuj się już teraz!

Profesjonalny hydraulik sprawi, że wszystkie prace będą przebiegać sprawnie i zgodnie z obowiązującymi normami. Jeśli mieszkasz w Warszawie Ursusie, to wiedz, że w tej dzielnicy jesteśmy bardzo często. Mamy szybki dojazd właśnie na Ursus, dlatego będziemy w mgnieniu oka. Naprawa awarii czy inne zadania dotyczące instalacji wod-kan to nasza specjalność. W przypadku pytań lub chęci skorzystania z naszej oferty, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego!