Menu
 • Szeroki zakres usług!
  Usuniemy każdą awarię.
  Podejmujemy się skomplikowanych zleceń.
 • Fachowa pomoc o każdej porze!
  Zgłoszenia przyjmujemy o każdej porze dnia i nocy.
  7 dni w tygodniu. Także w niedziele i święta!
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim!
  Firma istnieje od 1991 roku.
  Posiadamy uprawnienia gazowe!
 • Niskie ceny i szybki dojazd!
  Gwarantujemy najniższe ceny w Warszawie!
  Błyskawicznie dojeżdżamy na Pragę i Mokotów.

Hydraulik Piastów – usługi na najwyższym poziomie

Świadczymy usługi hydrauliczne w Piastowie i okolicach. Dajemy na nie gwarancję, a prace wykonujemy szybko i profesjonalnie. W razie potrzeby, możemy dojechać do Ciebie w ekspresowym tempie. Pracujemy w tej samej branży od ponad 30 lat, dlatego możesz mieć pewność, że będziesz zadowolony z naszych usług!

Pogotowie hydrauliczne Piastów 24/7

Twój przyszły fachowiec już czeka na telefon. Nie ważne, czy akurat dziś wypada święto, czy jest środek nocy, czy niedziela. Wiemy, że nagła awaria nie wybiera sobie dnia i godziny. Jeśli dotknął Cię wyciek wody czy niedrożność rur i nie możesz korzystać np. z łazienki, zadzwoń teraz pod numer: 602 304 544

Pamiętaj, że w sytuacjach kiedy wody jest dużo i zalała ona jakąś część mieszkania, należy szybko odłączyć prąd i gaz. Oczywiście, jeśli możesz zrobić to bezpiecznie. Nigdy nie wchodź w wodę zalewającą łazienkę czy kuchnię. Poczekaj na nas i zostaw tę kwestię fachowcom!

Usługi hydrauliczne Piastów Warszawa – co dokładnie oferujemy?

W naszej pracy cenimy sobie bezpieczeństwo, szybkość działania i profesjonalizm. Poniżej możesz dowiedzieć się więcej o usługach hydraulicznych, które realizujemy na terenie Piastowa.

Instalacje sanitarne Piastów Warszawa

W domach jednorodzinnych i w mieszkaniu – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, pomoc hydraulika może okazać się niezbędna. Pomagamy w takich pracach jak biały montaż urządzeń sanitarnych np. ubikacji, wanien, kabin prysznicowych, bidetów czy też umywalek. Podłączymy sprawnie i prawidłowo pralkę, zmywarkę, brodzik i kran. Montaż baterii wcale nie musi być tak prosty, jak to się wydaje na pierwszy rzut oka. Zawsze lepiej skorzystać z pomocy specjalisty, ponieważ będziesz mieć gwarancję, że zrobi on wszystko poprawnie. Jeśli masz pytania dotyczące instalacji, zapraszamy do kontaktu.

Instalacje wod kan Piastów Warszawa

Jeśli masz problemy z instalacją wodno kanalizacyjną to z pewnością będziemy umieli Ci pomóc. Na co dzień tworzymy takie instalacje, w których transport wody będzie prawidłowy. Nie jest to zadanie łatwe, ponieważ wymaga praktyki i wiedzy. Na początku należy wybrać właściwe rury, pompy i inne elementy. Następnie przechodzimy do prawidłowego montażu, a po nim do testów. Dobre wykonanie instalacji sprawi, że problemy nie będą pojawiać się przez lata. Oczywiście dużo zależy także od jakości wody i intensywności użytkowania. Pomagamy:

 • dokładnie zidentyfikować problem,
 • usunąć zastój w rurach,
 • naprawić wżery korozyjne,
 • uszczelnić instalację.

Wymiana instalacji Piastów Warszawa

Czasem całkowita wymiana instalacji bardziej się opłaca niż naprawy. Jeśli została ona wykonana bez uwzględnienia spadków lub zdiagnozowaliśmy inne, trudne problemy, proponujemy wymianę. Dzięki temu pozbędziesz się częstych usterek raz na zawsze!

Inne usługi hydrauliczne w Piastowie

Zapraszamy również do skorzystania z takich usług, jak instalacje centralnego ogrzewania, przestawienie oraz montaż wodomierzy i zaworów. Do realizacji wykorzystujemy materiał powierzony nam przez naszych klientów lub sami go kupujemy po konsultacji.

Hydraulik Piastów – Usługi Hydrauliczne i Gazowe Dariusz Wyrzykowski

Czym powinien charakteryzować się dobry hydraulik? Czy mamy właśnie te cechy? Dowiedz się, co jest dla nas ważne i co nas wyróżnia na rynku.

Gwarancja

Po wykonaniu przez nas usługi dostajesz gwarancję oraz fakturę. Chcemy budzić zaufanie klientów, nawet tych, którzy nas nie znają. Cieszy nas, kiedy zadowolony klient dzwoni do nas po raz kolejny w sprawie innej usługi hydraulicznej.

Tanie usługi hydrauliczne

Mamy dobre ceny, a każda praca jest przez nas prawidłowo wyceniona. Dzięki temu jesteśmy odbierani, jako firma stabilna, profesjonalna i zaufana. Jeśli chcesz, żebyśmy wycenili zlecenie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Nienaganne wykonanie

Wiele lat praktyki sprawia, że prawie nie spotykamy się z trudnymi dla nas wyzwaniami. Dbamy o każdy szczegół – od zaproponowania Ci najkorzystniejszych rozwiązań, po dobór materiałów i testy szczelności.

Doświadczenie ponad 30 lat

Na terenie Piastowa i całej Warszawy pracujemy od ponad trzech dekad. W tym czasie rozwinęliśmy się bardzo mocno. Cały czas korzystamy z najnowszych rozwiązań i wiedzy, dzięki czemu możemy cieszyć się uznaniem na rynku.

Hydraulika Piastów – skontaktuj się z nami

Rzetelny hydraulik Piastów to ktoś, kogo szukasz? Jeśli mieszkasz w Piastowie, to wiedz, że jesteśmy w Twojej okolicy. Obsługujemy właściwie cały Piastów i powiat pruszkowski. Dlatego nie będzie problemu z szybkim dojazdem. Zadzwoń do naszego fachowca i zapisz jego numer, żeby mógł być zawsze pod ręką!

Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy, to również możemy Ci pomóc.

Często zadawane pytania i odpowiedzi

Przeczytaj odpowiedzi na często zadawane pytania związane z hydrauliką.

Ile zajmuje Wam dojazd do miasta Piastów?

Wystarczy szybki telefon do nas, żeby dowiedzieć się w ile minut czy godzin możemy przyjechać. Zapraszamy: 602 304 544

Regulacja hydrauliczna instalacji co to jest?

Regulacja hydrauliczna instalacji jest konieczna np. ze względów ekonomicznych i ekologicznych. W instalacji grzewczej musi płynąć odpowiednia ilość wody, a regulacja polega na ograniczeniu strumienia i dopasowaniu go do potrzeb pomieszczeń. Im więcej złamań rur i im większa powierzchnia, tym większy opór wody. Dzięki wyrównaniu przepływu można równomiernie ogrzewać wszystkie pomieszczenia na każdej kondygnacji.

Ile kosztuje instalacja hydrauliczna w domu jednorodzinnym?

Nowa instalacja wodno kanalizacyjna w domu jednorodzinnym może mieć różną cenę zależnie od zastosowanych rozwiązań i powierzchni budynku. Cena instalacji wodnej jest natomiast uzależniona od potrzeb domowników. Każdą sytuacją traktujemy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz maila!

Usługi hydrauliczne Piastów są na wyciągnięcie Twojej ręki. Rzetelny hydraulik zajmie się profesjonalną instalacją, a w przypadku awarii zawsze znajdzie rozwiązanie. Zadzwoń do nas i przekonaj się, że warto korzystać z naszych usług. Zapraszamy serdecznie!